Servis lyží, snowboardů a běžek obsáhlé servisní balíčky, broušení, voskování, seřízení a další služby

 

Naše prodejna

 

Profesionální servis

NABÍDKA KOL

PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČLÁNKY

Schwinn Moab Pro

BIKEPRODEJNA.cz 2009-04-28 21:01:40
Schwinn Moab Pro preview       
Lehká nepřízeň počasí nás provázela při focení preview tohoto kola Schwin, ale možná právě sníh s deštěm dal vyniknout tomuto karbonovému rámu ...

                                
                        Kola Schwinn se po svých slavných letech koncem minulého století ocitla za oceánem mezi těmi, které se prodávají v supermarketech a nestaví své prodejní úspěchy na historii a kvalitě, ale co nejnižší ceně. Tento osud se ale v poslední době začíná opět měnit. Konsorcium Dorel, které vlastní mimo jiné třeba i GT, či Cannondale, začíná Schwinn pomalu vracet mezi prémiové značky. Jedním z nástrojů tohoto konání je také karbonový hardtail, topmodel Schwinn Moab PRO, který vám dnes představíme.
Značka Schwinn
Model Moab PRO
Typ
XC
Rám Carbon Black Label
Vidlice Rock Shox Reba SL
Vybavení Shimano XT
www bikeprodejna.cz
Cena 79 990,-
Nový karbonový rám z materiálu označeném jako NEW Schwinn Black Label Carbon vystřihnul Schwinn XC závoďáka postaveného na kompletní sadě Shimano XT. Na rámu nenajdete již ani čepy na V-brzdy, jediné co působí poněkud archaicky a nechává tušit, že nejde o zcela nejmodernější rám, jsou zadní patky a uchycení třmenu kotoučové brzdy. Jinak rám kola působí poměrně solidně a to jednak díky vkusnému lakování, jednak díky kvalitně zpracovanému monostay zadní stavby.

80mm zdvihu dodává kolu vidlice RockShox Reba SL s lockout páčkou na řídítkách. Zapletená kola nasadil Schwinn od Mavicu, konkrétně model CrossTrail disc a obul je do plášťů Continental Speed King 2.1". Sedlovka, představec a řídítka nesou logo Ritchey PRO, sedlo pochází z dílny Schwinn.

Schwinn Moab Pro je vlajkovou lodí této řady a tomu odpovídá i jeho cena 79 990,- Kč. Vedle něj ale naleznete v nabídce ještě druhý, Schwinn Moab Team lakovaný do líbivé bílo-karbonové barvy, za který dáte, pokud se spokojíte se Sram X-9 respektive Sram X-7 již pouze 49 990,-Kč.

Další info hledejte na stránce Schwinn Moab Pro, nebo kontaktujte naši infolinku, kde Vám veškeré informace rádi zodpovíme.


Zdroj: www.mtbs.cz Zpět
JÍZDNÍ KOLA KOMPONENTY a DÍLY PŘÍSLUŠENSTVÍ SERVIS a ÚDRŽBA BMX KOMPONENTY GOPRO OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ

INFORMACE
© 2018 BikeProdejna.cz
tvorba www stránek intencio s.r.o.