Prodejna jízdních kol v Praze

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

 

Naše prodejny

 

Profesionální servis

Ukázky servisu jízdních kol a elektrokol

 

Servis lyží, snowboardů a běžek obsáhlé servisní balíčky, broušení, voskování, seřízení a další služby

Ukázky servisu lyží

NABÍDKA KOL

PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČLÁNKY

Superioer XC F50

BIKEPRODEJNA.cz 2009-04-30 14:58:55
Superior XC F50       
Černý kůň do slova a do písmene, od české značky Superior, vtrhl mezi  All mountain celoodpružené biky a hodlá se mezi nimi zabydlet ...


    Superioe XC F50 si můžete zakoupit na Bikeprodejna.cz

       
    

Rok 2009 je pro Superior rokem, ve kterém poprvé představil ve své nabídce  celoodpružená kola vyšší třídy. Po několika letech testování a optimalizace  spatřily světlo světa hned dva modely biků se zadním tlumičem a my vám dnes  podrobněji představíme ten levnější s označením Superior XC F50.

                                                                                               

Značka Superior
Model XC F50
Typ
All Mountain
Rám AL 7005
Vidlice Manitou Drake
Zdvih 130 mm
www superior.cz
Cena kola 38 890,- Kč
Rám je svařen z duralových trubek 7005 s příměsí zinku a magnézia.  Čtyřčepová konstrukce, osazená kompletně na průmyslových ložiscích, vychází  ze systému FSR. Manitou Radium R zadní tlumič disponuje lockout páčkou, což  se může občas hodit. Ostatně lockout nepostrádá ani odpružená vidlice Manitou  Drake Super Air která disponuje jednak 130mm zdvihem, jednak širšími nohami  o průměru 32mm.

Osazení zvolil Superior z dílny amerického Sram. Řadící páčky, kazeta, přehazovačka  i řetěz náleží k sadě Sram X-9. Brzdy dodal Hayes ve verzi Hayes Stroker Trail se 160mm  kotouči. Kliky vybrali v Superior pro tento bike FSA V Drive a stejné logo  najdete i na představci, řídítkách a sedlovce. Kola pocházejí od Syncrosu (model  AM) a jsou obuta do plášťů SCHWALBE Nobby Nic Evolution 26x2,25." Sedlo dodal  FI'ZI:K v modelu Nisene.


Cílovou skupinou Superior XC F50 je poměrně široká škála bikerů. Díky zdvihu,  který je v tomto případě 130mm, spadá bike mezi trail a all mountain kola.  V praxi to znamená, že nejde o vysloveně chrtičský stroj pro závodní XCéčkaře,  ale spíš kolo, které nabídne klidnější, přesto sportovně svižnou jízdu jakýmkoliterénem. Za poměrně zajímavou cenu 38 890,- Kč dostáváte hotový All mountain bike,  který vás nezklame ani ve složitějším terénu. Další info hledejte na stránce Superior XC F50, nebo kontaktujte naši infolinku, kde Vám veškeré informace rádi zodpovíme.Zdroj: Cykl.cz


Zpět

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

Prodejna Cyklo servis Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz