Prodejna jízdních kol v Praze

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

 

Naše prodejny

 

Profesionální servis

Ukázky servisu jízdních kol a elektrokol

 

Servis lyží, snowboardů a běžek obsáhlé servisní balíčky, broušení, voskování, seřízení a další služby

Ukázky servisu lyží

NABÍDKA KOL

PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČLÁNKY

ELEKTROKOLA NEJEN PRO SENIORY

BIKEPRODEJNA.cz 2016-12-15 13:26:38

ELEKTROKOLA NEJEN PRO SENIORY

Jste stále aktivním cyklistou, i když už vám dělají radost vnoučata a místo do práce jezdíte ráno zalévat zahradu? Objevte vynález jménem elektrokolo, který spojuje všechny přednosti klasického kola a elektrický pohon, který nahradí šlapání, kdykoliv potřebujete.

Jezděte po městě i po cyklostezkách bezpečně a pohodlně. Nákupem elektrokola rozhodně nemusíte rezignovat na sportovní výkony. Pomocný motor můžete využít jen tehdy, když to opravdu potřebujete. Díky tomu vyšlápnete i velké kopce, do kterých byste si s klasickým kolem netroufli. Proč zbytečně přetěžovat klouby? Zvolte si frekvenci šlapání, která vám vyhovuje, a díky pomoci ze strany motoru dojedete dál, než za posledních dvacet let.

Baterie elektrokol mají na jedno nabití dojezd desítky kilometrů, ale to platí pro případ, že vůbec nešlapete a necháváte všechnu práci na motoru. V praxi to znamená, že na jedno nabití můžete klidně zvládnout výlet dlouhý 100 kilometrů. Elektrokola Leader Fox jsou nabízena ve všech typy kol – 29" elektrokola, 27,5" elektrokola, 28" krosová elektrokola pánská, 28" krosová elektrokola dámská, skládací elektrokola a městská elektrokola. Můžete si tak vybrat podle terénu, ve kterém se nejvíc pohybujete, aniž byste byli omezeni tím, že vlastníte elektrokolo. V dnešní době už není nic divného mít celoodpružené horské kolo v e-variantě, stejně jako pohodlné městské e-kolo s výbavou zahrnující světlo, nosič a blatníky přímo z výroby. Pokud chcete jezdit po cyklostezkách, ale i mimo ně, zvolte krosové elektrokolo nebo 29" elektrokolo.

Vyberte si z nabídky elektrokol Leader Fox! Na odolných modelech s nejkvalitnějšími elektronickými komponenty osvědčených značek můžete vozit vnoučata, jezdit po městě, dělat krátké i dlouhé výlety a udržovat se v kondici!

Leader Fox Lotus Lady je stylové dámské elektrokolo do města s nízkým rámem pro pohodlné nastupování.

Krossové elektrokolo Leader Fox BEND Gent s hliníkovým rámem a sportovním designem obsahuje nový středový pohon Shimano STEPS. Ten nabízí hned čtyři módy: ekonomický s dojezdem až 110 km, normální, High a Walk, který využijete například při vedení kola do kopce.

Tento model je také nabízen v dámské variantě Leader Fox BEND Lady.

Z horských elektrokol doporučujeme například model Leader Fox Swan 29", který má velikost kol 29“ a přední odpruženou vidlici. Kombinace těchto sportovních prvků s výkonnou baterií Panasonic tvoří dokonalý stroj pro sportovce jakéhokoliv věku. Nová generace terénních elektrokol je ideální pro všechny seniory, kteří chtějí naplno jezdit.

Tento model je také nabízen v osazení 27,5" kol - Leader Fox Swan 27,5"

Skvělého partnera do města i na výlety najdou pánové v modelu Leader Fox Forenza Gent 13Ah. Je vybaveno vším, co využijete při jízdě po městě, nová baterie s kapacitou 13 Ah prodlouží maximální dojezd až o 10 % a můžete si vybrat z pěti režimů asistence. Pro dámy je pak připraven identická model s dámským rámem Leader Fox Forenza Lady 13Ah.

Objevte potenciál elektrokol, která vás dovezou dál a přinesou vám větší zážitek z jízdy nehledě na terén, věk i fyzičku.Zpět

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

Prodejna Cyklo servis Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz