Prodejce jízdních kol / technik

Pro naši novou i stávající prodejnu hledáme nové kolegy / kolegyně

NÁPLŇ PRÁCE
  • Komunikovat se zákazníky, poskytovat jim kvalitní servis a budovat dobré vztahy
  • Prodávat a radit s výběrem jízdních kol i komponentů a doplňků
  • Připravovat a kompletovat objednávky
  • Připravovat a montovat jízdní kola, podílet se na jejich servisu
  • Servisovat lyže
  • Podílet se na chodu prodejny, přijímat a doplňovat zboží, udržovat prodejnu v reprezentativním stavu
  • Podílet se na firemních akcích – veletrzích, výstavách, závodech

POŽADUJEME

  • dobrou znalost cyklistiky a jízdních kol
  • dobrou znalost cyklodílů a příslušenství
  • velmi dobrou manuální zručnost
  • VELMI VYSOKÉ prodejní dovednosti
  • aktivní znalost IT (email, internet, word, excel)
  • znalost ekonomického systému POHODA je výhodou, ale ne podmínkou
  • flexibilitu
  • v sezoně nasazení na 110%
  • VELMI DOBROU ZNALOST problematiky servisu jízdních kol (seřizování, montáž, centrování kol, atd..)
  • angličtina výhodou, ale ne podmínkou
  • zkušenosti s prodejem
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

NABÍZÍME
  • dobré platové ohodnocení - 20 - 40.000,- Kč čistého
  • přátelský kolektiv
  • zázemí renemované společnosti v oblasti cyklistiky
  • pravidelná školení
  • perfektní pracovní podmínky
  • možnost osobního rozvoje i pracovní dovednosti
  • bonusy, stravenky a jiné výhody
  • osobní přístup
  • na vše se dá vždy dohodnout

NÁSTUP
  • IHNED nebo dle dohody

KONTAKT
  • Jakub Přenosil - 602 616 888 - prenosil.jakub@stajam.cz

JÍZDNÍ KOLA KOMPONENTY a DÍLY PŘÍSLUŠENSTVÍ SERVIS a ÚDRŽBA BMX KOMPONENTY GOPRO OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ

INFORMACE

Prodejna Karlín

BIKEPRODEJNA.cz
Šaldova 16/419
186 00 Praha 8 – Karlín
karlin@bikeprodejna.cz

Prodejna Dolní Chabry

Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz

Prodejna Cyklo servic Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz