Servis lyží, snowboardů a běžek obsáhlé servisní balíčky, broušení, voskování, seřízení a další služby

 

Naše prodejna

 

Profesionální servis

NABÍDKA KOL

PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČLÁNKY

Superior Team 24" 2016

BIKEPRODEJNA.cz 2015-11-06 16:38:33

SUPERIOR TEAM 24" a 20"Jak vaše děti rostou, jejich umění jezdit a dovádět na jízdním kole se zlepšuje. Pokušení jet dál, objevovat nová místa a zažívat nejrůznější dobrodružství je stále silnější. Může jít o výlety s rodiči, odpolední hraní s kamarády ze školy, první MTB závod... A právě pro aktivní děti, co toho hodně ajezdí, či začínají se závody, si Superior připravil nový model Superior Team 24" který je postaven na moderním řazení 1x10 a navíc má vzduchovou vidlici! Pro mladé závodníky tedy kolonalé dětské kolo Superior s prvky výbavy dospělých závodních kol. Jak si již mnozí rodiče zvykli, tak dětská kola Superior patří k těm nejlepším dětským kolům, jaké můžete pro své děti pořídit.

Pro sezonu 2016 si SUPERIOR připravil opravdu zajímavou novinku, a to model Superior F.L.Y. 20"

Když byla navrhována modelová řada Superior F.L.Y., byl na zřeteli jeden jasný cíl. Vytvořit mimořádně lehké kolo pro mladé jezdce, které pojede skoro samo, bude výborně akcelerovat a snadno se ovládat. Věříme, že řada F.L.Y. dá vzniknout novým standardům pro dětská kola.

Dětské kolo Superior Team 24"hmotnost pouze 11,1 kg !

 

Superior TEAM 24"Pro mladší závodníky je pak připraven oblíbený model Superior Team 20"Dětské kolo Superior Team 20"hmotnost pouze 9,2 kg !

 

 Zpět
JÍZDNÍ KOLA KOMPONENTY a DÍLY PŘÍSLUŠENSTVÍ SERVIS a ÚDRŽBA BMX KOMPONENTY GOPRO OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ

INFORMACE
© 2018 BikeProdejna.cz
tvorba www stránek intencio s.r.o.