GOPRO > GoPro kamery > HERO6 black

GoPro HERO6 black

Dostupnost:
Centrální sklad3 ks
Prodejna Chabry0 ks
Prodejna Karlín0 ks
11 900,- Kč
Obvyklá cena:14 990,- Kč
Ušetříte3 090,- Kč = 21%
ID produktu: 172357

Popis

GOPRO HERO6 Black vytvoří z vašich dobrodružství úžasné QuikStories přímo v telefonu. Kamera GOPRO je vybavena zbrusu novým čipem GP1, video stabilizací nové úrovně a je dvakrát výkonnější.

Když k tomu přidáme hlasové ovládání a odolnou vodotěsnou konstrukci, představuje kamera GoPRo HERO6 Black naprosto dokonalou kameru pro všechny sporty. HERO6 Black umí posílat záznam do mobilního telefonu telefonu či tabletu, kde ho aplikace automaticky upraví do snadno editovaného videa.

QUIKSTORIES
je unikátní spojení skvělých záběrů z kamery GOPRO, automatického střihu videa a superrychlého sdílení. GoPro mám dlouholetou zkušenost s hardwarem + softwarem, který umožní uživatelům HERO5 a HERO6 sdílet pořízené fotografie během několika málo kliknutí, jelikož bezproblémově stáhne veškerý obsah z kamery do propojeného mobilního telefonu a automaticky vytvoří kouzelné video, které lze okamžitě upravit nebo rovnou sdílet

SUPER SLOWMOTION
nabízí možnost natáčet 4K60FPS (tedy 60 snímků za vteřinu při 4K rozlišení), při 2,7K je nyní až 120FPS a u FullHD videa, tedy rozlišení 1080 až fantastických 240FPS. Zpomalené záběry jsou v tomto podání naprosto neskutečný!

VYLEPŠENÁ VIDEO STABILIZACE
u kamery GoPro HERO6 Black nabízí nově 3-osou stabilizaci videa (vertikální nahoru-dolů/horizontální doprava-doleva/náklony ze strany na stranu). HERO6 Black obsahuje podobnou stabilizaci videa jako kdybyste použili předchozí modely HERO4/HERO5 ve stabilizátoru KARMA GRIP!

KVALITA OBRAZU
je znovu o další level dál. Vylepšený je dynamický rozsah (tzv. Global Tone Mapping), lepší a především rychlejší výkon poznáte při změně prostředí, tedy expozice ze světla do tmy, přechodech z lesa na louku, z interiéru ven a všude tam, kde hraje roli změna světla a tmy. Kamera GOPRO tak nabízí fotografie i videa, která jsou mnohem líbivější bez nutnosti dodatečných úprav.

HDR
fotografie jsou obrovským posunem vpřed, fotografie jsou neskutečně živé a líbivé a to vše je podpořeno možností ukládat fotografie do formátu RAW

DIGITÁLNÍ ZOOM je novinka, která se objevila nyní v kameře GoPro HERO6 Black a funguje naprosto plynule jednoduchým přejetím prstu po displeji. Zoomovat, tedy přibližovat nebo oddalovat obraz můžete před samotným natáčením videa, poté je již funkce zamknutá, abyste dosáhli co nejlepších záběrů.

3x RYCHLEJŠÍ PŘENOS DAT
umožnil jednak nový chip GP1, který kameru GoPro Hero6 pohání, ale zároveň podpora 5GHz přenosu obsahu přes Wi-Fi do telefonu

GPS a TELEMETRICKÉ ÚDAJE
znáte již z předchozího modelu kamery GOPRO HERO5 black a u novinky došlo k drobným kosmetickým vylepšením a nyní lze zapnout telemetrii také v mobilní verzi aplikace Quik.
Pokud vůbec netušíte o co jde, na Youtube je spousta uživatelských videí s telemetrií v GoPro kamerách. Stačí v kameře jen zapnout GPS a následně si tuto funkcionalitu vyvolat během úpravy videa v programu Quik pro PC nebo mobilní verzi.

VODĚODOLNOST
samozřejmě také zůstává, a to do 10 metrů pod vodou bez nutnosti speciálního pouzdra nebo dokoupení pouzdra Super Suit pro potápění do hloubky 60m.

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ
pomocí jednoduchých příkazů a propojitelnost s vaším mobilním telefonem pro snadné nastavení záběru, dodatečné nastavení Kamera GOPRO nebo ovládání kamery během natáčení.Parametry a specifikace

Typ paměťové karty: micro SDHC, micro SDXC
Datová rozhraní: USB-C 2.0, USB-C 3.1 gen1, USB-C 3.1 gen2, Wi-Fi, Bluetooth
Audio/Video: HDMI, microHDMI
Podporované formáty: RAW , JPEG , H.264 , MP4, H.265
Rozlišení snímače: 12 Mpx
Úhlopříčka displeje: 2"
Maximální rozlišení videa: 4K (3840×2160) px
Funkce: Odolné provedení, Voděodolný, Optická stabilizace obrazu, Detekce tváří, Dotykové ovládání, Akumulátorové napájení , GPS
Kapacita baterie: 1 220 mAh

Obsah balení

 • Kamera GoPro HERO6 Black
 • The Frame pro HERO6 / HERO5 (rámeček k uchycení kamery)
 • Dobíjecí baterie HERO6 / HERO5
 • Rychloupínací přezka
 • Zakřivený a plochý nalepovací držák
 • USB-C kabel


OFICIÁLNÍ ČESKÁ DISTRIBUDE GOPRO


Parametry

ZnačkaGoPro

ROCK MACHINE ...

ROCK MACHINE CROSSRIDE 750

19 980,- Kč

ROCK MACHINE ...

ROCK MACHINE CROSSRIDE 500

12 490,- Kč

SUPERIOR Baterie ...

SUPERIOR Baterie Panasonic Li-ION 9Ah

7 000,- Kč

SUPERIOR Baterie ...

SUPERIOR Baterie Panasonic Li-ION 11,25Ah

8 000,- Kč

SUPERIOR Baterie ...

SUPERIOR Baterie Panasonic Li-ION 13,5Ah

9 000,- Kč

SUPERIOR ...

SUPERIOR Rychlonabíječka SAC 5Am

1 750,- Kč

ROCK MACHINE ...

ROCK MACHINE CROSSRIDE 350 CLASSIC

11 990,- Kč

ROCK MACHINE ...

ROCK MACHINE CROSSRIDE 75

6 750,- Kč

ROCK MACHINE ...

ROCK MACHINE CATHERINE 60 14

11 990,- Kč

Žádný příspěvek nebyl dosud zadán
Přidat příspěvek do diskuze
Nadpis příspěvku
Jméno autora příspěvku
diskuze_captchacaptcha
Opište kód z obrázku
Text příspěvku 
-->

Prodejna Karlín

BIKEPRODEJNA.cz
Šaldova 16/419
186 00 Praha 8 – Karlín
karlin@bikeprodejna.cz

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz

Prodejna Cyklo servic Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz